May 2011

I always knew looking back on my tears would bring me laughter, but I never knew looking back on my laughter would make me cry.

28. may 2011 at 18:17 | Carol |  My life
Docela by mě zajímalo, jestli mohou způsobit antibiotika depresi. Ale asi to nebude těmi antibiotiky co teď beru... Je to hrozný, nechápu, co se mnou je, jednou je všechno tak skvělí a vzápětí zjišťuju, že to tak vůbec neni.
Zase mam to svoje přecitlivělí období, nadruhou stranu jsem ale vděčná, že můžu vidět věci tak jak skutečně jsou. Jenže člověk se pak rozhoduje, jestli je lepší bejt šťastnej, ale naivní nebo zklamanej, ale vidět věci realisticky.
Ten dnešní sen, co se mi zdál, se mi neměl nikdy zdát. Už už jsem si myslela, že začínam zapomínat na to, co mi poslední půlrok vrtalo hlavou, ale ne, stačí jenom jeden blbej sen aby vám všechno připomněl. A já nejsem schopná s tim nějak skoncovat. Je to jak v začarovanym kruhu, furt dokola..

Tak, teď jste svědky prvního depresivního článku na tomto blogu, užijte si to.
Fuckin' great!

25. may 2011 at 14:22 | Carol |  My life


Dneska je tak boží den! Fakt nejlepší! ... :)

Na praxi naprostá pohoda, jenom jsme polepovali šanony a zkartovali a domu nás pustili celkem brzo. :) Štěstí zapříčinila také chvilková práce polepování šanonů v oblasti, kde se pohyboval ten muj úžasnej, dlouhovlasej objev. :D Yes. A všichni japonci na nás byli dneska neskutečně milí, to já fakt nechápu, proč jsou vůbec tak milí? Neskutečně hodnej národ, fakt obdiv jim. :)

Ke skvělé náladě přispělo taky počasí, žádnej pařák, takhle to má bejt! <3 A když jsem se vrátila domů, čekala na mě ta nejúžasnější zpráva ze všech nejúžasnějších zpráv! Konečně přišly moje výsledky z krve a dostanu antibiotika! <33 Na 3 tejdny a pořádně silný. Ach, kéž bych se už z těch teplot dostala! Fakt si nepřeju nic jinýho, nebylo by nic krásnějšího než cejtit se po tak dlouhý době (třičtvrtě roku) konečně zase jednou naprosto normálně, smět se jít ožrat a nezabejvat se svym zdravotnim stavem. :)Tak držte palce :)


Výblbek

23. may 2011 at 16:07 | Carol |  My life
Sem oddělaná... Dneska to byla na praxi fakt fuška.. Celejch 6 hodin sme makali ve skladě, pořád přendavání nějakejch krabic, nošení, lepení popisků... Jak na tohle nejsem zvyklá, tak je to špatný. :D Celý mi to ale zpříjemňoval jeden krásnej skladník, věk cca 22, dlouhý černý vlasy, náušnice v uchu... ááááá ♥ Achjo. Sednout si na obědě kousek od jeho stolu nebylo vůbec nápadný. :D A to sem se kvůli němu dokonce tak přemohla a seděla sem v žáru na sluníčku, který tak nenávidim a ještě popíjela horkej čaj. :D :)
Jo jinak k nadpisu... Absolutní normálka. S takovejhlema slovama se tady setkáte dost často, tak se nedivte. Ráda vymejšlim nový, pokud možno co nejdebilnější slova, slovní spojení a dělam si legraci z některejch, co kde uvidim - viz. kruton.


XOKruton

21. may 2011 at 9:32 | Carol |  My life


Konečně už je víkend! Možná ten kdo mě zná se teď diví, proč sakra píšu v sobotu v půl 10 ráno, když tohle pro mě obvykle bejvá ještě noc... No... Ta kočka mi nedá spát. Pořád musí mňoukat! POŘÁD!!! Už to nemůžu vydržet! .. Jo a kdyby chtěl někdo kotě, tak si řekněte, máme 4 a nevíme co s nima.
Praxe je sice milionkrát lepší než škola, ale už mě to taky unavuje, ze začátku to bylo fajn, ale doma s čajem je doma s čajem.
Začátkem prázdnin pravděpodobně pojedem s tátou na 14 dní do Holandska. A možná, když se nám ještě nebude chtít z Holandska domů, si zajedem do Švédska nebo Finska. :) Ach, to by bylo tak skvělí ocitnout se zase jednou v těhle zemích.! <3 V těch krásně chladnejch zemích... Jak já nesnášim léto! Teda spíš ty vedra v létě.. Jak je přes 22°C, už mi to začíná vadit a nenávidim celej svět. Jak vůbec někdo může mít rád teplý počasí?? Tohle já fakt nepochopim.. Stačí abych jenom na chvíli vylezla z baráku a už se mi dělá špatně. A navíc ještě teď když mam třičtvrtě roku trvale zvýšenou teplotu, to se to vedro už vůbec nedá vystát... :/


Shinedown

18. may 2011 at 17:07 | Carol |  Love it


Nejde ani vyjádřit, jak neskonale tuhle kapelu miluju. Vždycky říkám, že je mam poslední dobou nejradši, ale jak tak nad tím uvažuju, ta "poslední doba" už trvá skoro rok. :) Jsem ráda, že nejsou tak komerční jako některé ostatní kapely, doufam, že jim to takhle vydrží napořád a nikdy se neobjeví v televizi jako je Óčko nebo časopisu jako Bravo, neznam větší hnus. Ne že bych jim popularitu nepřála, ale tahle jejich nedotknutelnost je součást toho co jsou a to je jedna z věcí, proč je mám tak ráda. :) A Brent Smith je podle mě nejlepší zpěvák. Jak někdo vůbec může mít tak nádhernej hlas?

Tady jsem vybrala některé moje nejoblíbenější. Bylo těžký vybrat jen některý, protože od nich miluju uplně všechny, to se mi stává málokdy, že se mi u kapely líbí všechny písničky. ;)

Devour:

Breaking Inside:

Praxe předčila všechna očekávání :)

16. may 2011 at 19:43 | Carol |  My life
Ode dneška máme od školy povinně tří týdení praxi. Já a kamarádka pracujeme v Mitsubishi. Přiznám se, že se mi tam vůbec nechtělo, řikala jsem si, že už bych radši chodila do školy než měnila prostředí, ale po dnešku a prvním dni strávené v příjemné továrně na součástky pro Mitsubishi musím říct, že raději bych zustala tam než šla za tři tejdny zase do školy. :) Je to tam skvělí, sem hrozně ráda, že tam nejsem sama, ale s tak skvěle potrhlu osobou, díky níž mě bolelo smíchy celej den břicho. Dokonce tam máme zdarma obědy a mohly jsme si vybrat na každej den z 5ti chodů. :) Na zajtra sem si objednala lasagne, tak sem dost zvědavá, protože sem je ještě nikdy neměla. :P
Ze začátku jsme zkartovaly nepotřebné papíry a v druhé části jsme přepisovaly nějaké adresy, které jsme vyhledávaly v různých papírech. "Já tu nikde nemůžu najít paní Ušákovou!" "Tak jí zkus hledat pod jménem Zajícová." ... Ale ne, uplně nejlepší ze všeho bylo, když jsem při vybírání obědů narazila na pojem KRUTON. Ani nevím proč, ale měla sem z toho hroznej záchvat smíchu. :D Kruton xDD Hustodémonsky krutej kruton!
Jsem zvědavá na zejtřek. :). S o m e t h i n g l i k e f a s h i o n

14. may 2011 at 11:34 | Carol |  Love it
Ne že bych byla nějakej milovník módy, vlastně většinou módu dost odsuzuju, protože nechápu ten pohnutek lidí, kdy chtěj vypadat všichni stejně, proč, když je něco zrovna "in", tak to musej mít všichni. Vždycky jsem měla ráda fialovou, ale od doby, co najednou tak rychle vzrostla její popularita a viděli jste jí uplně na každém se mi neskutečně zhnusila. Nebo i leopardí vzory. Měla jsem je ráda do doby, než je začal před ndávnem nosit každej, vidíte to uplně všude a mě je z toho nanic. Mám ráda originalitu a ne masový kopírování jeden druhýho, tohle v životě nepochopim.
Ale dost už, chci se s sváma podělit o pár nastřádaných obrázků oblečení v mém počítači, které se mi líbí. :)


Placebo - This Picture

13. may 2011 at 10:02 | Carol |  Love it
Placebo jsem nikdy nějak neposlouchala, nepřišli mi nijak zajímaví a až donedávna jsem je přehlížela. Avšak nedávno jsem narazila na některé z jejich písniček, tak jsem si sehnala album Once More With Feeling a tam mě dostala tahle. <3


Návrat k blogování

12. may 2011 at 21:35 | Carol |  My life
No, tak mě tu zase máte.

Mnozí si mě možná ještě pamatují z mého předešlého blogu, nicméně už je to hodně dávno co jsem přestala s blogováním, ale teď, se založením nového, chci začít uplně odznovu a vést můj blog trochu jiným směrem než ten minulý, proto založení nového a nikoli vrácení se do zajetých kolejí.

Jestli teď čekáte rozepsání se, jak jsem přemýtala dny a noci o tom, zda mám opět blogovat, tak vás asi zklamu. Bylo to zcela spontání a doteď vlastně nevím, proč se po tak dlouhé době opět vracím na blog. Vlastně sem tenhle nový blog založila už někdy v lednu, ale nechala jsem ho jen tak rozdělaný. Na plno jsem se ho rozhodla využít až dnes, zčista jasna, narychlo jsem udělala design, který ještě potřebuje doladit, nicméně to prozatím postačí.

Každý týden mi chodily na mail statistiky z mého starého blogu, v kterých jsem mohla vidět, že i po tak dlouhé době mé nepřítomnosti na něm, stále má své čtenáře a vždy tam někdo zabloudí. Ale nemůžu a nechci už na něm pokračovat, proto tenhle blog. Neslibuju vám, že tady budu makat tolik jako na tom předešlém, nevím jak dlouho mi vydrží, je především pro mě, protože jsem zjistila, že už si doma nepíšu skoro vůbec do deníku, chci si ho vést tady na blogu, sice nejde aby byl tak podrobný jako ten *top secret* doma, ale pořád lepší něco než nic. Ale nebude to jen o mém bezvýznamném tlachání, budu sem dávat všechno co mám ráda, co mě zaujalo etc. ...

Tak, uvidíme jak se tenhle "projekt" vyvine.Zatím se mějte, Carol.

Něco o Carol

12. may 2011 at 20:53 | Carol |  Carol

Jméno: pro vás Carol :)

Věk: 19 let

Bydliště: Kladno

Škola: obchodní akademie

Sourozenci: žádní

Domácí mazlíčci: kočka

Oblíbené kapely: My Chemical Romance, Shinedown, Negative, HIM, Uniklubi, Egypt Central, Dead By April, One Less Reason, Crucified Barbara, Deathstars, Marilyn Manson, Crashdïet, Mötley Crüe, Dope Stars Inc., Motionless In White, BlessTheFall, Vains Of Jenna, Children Of Bodom, Aerosmith,...Oblíbené filmy: Sametová Extáze, Zápisník Smrti, Sweeney Todd, Repo! Genetická opera, Lemony Snicket's řada nešťastných příhod, Constantine, A moment To Remember, Suck, Prokletý Ostrov, Velmi nebezpečné známosti, Donnie Darco, C.R.A.Z.Y, Paha Maa, Z Pekla, Mladí rebelové,...

Oblíbené knihy: Oscar Wilde - Obraz Doriana Graye, Marilyn Manson - Dlouhá trnitá cesta z pekla, Nikki Sixx - Heroinové Deníky

Mám ráda: hudbu (především z Finska, Švédska a Ameriky); čaj ♥; pohodu a zevlování; angličtinu; když je zataženo; kočky; kluky s dlouhýma vlasama; tetování; piercingy; klasické malířské umění; města jako je Londýn, Helsinki, Stockholm, Amsterdam; samotu; ticho...No, zatím mě už nenapadá nic co bych o sobě měla prozradit, pokud si na něco ještě vzpomenu, postupně dopíšu. :)