June 2011

Třeťák úspěšně ukončen.

30. june 2011 at 15:54 | Carol |  My life
Ne že by vás to zajímalo, ale třeťák jsem dokončila a po prázdninách mě čeká horor skrývající se pod názvem čtvrťák. Co se týče vysvědčení, jak už jsem jednou psala, dopadlo celkem dobře, mam tři trojky, dvě dvojky a zbytek jedničky. Takže pohoda.
Těšim se na prázdniny, fakt že jo. Sice si nebudu moct tak pohodařit jako o ty předešlý, nicméně mam alespoň na dva měsíce od toho ústavu pokoj.
Cestou ze školy sem si za vysvědčení koupila jedny úžasný boty, sice moc na podpadky nejsem, ale tyhle se mi tak líbily že fakt že jsou na podpadku mi ani nevadí. :)
A ship in harbor is safe, but that's not why ships are built.

26. june 2011 at 13:51 | Carol |  My life
Konečně tolik vytoužený odpočinek a nicnedělání! Tu matiku jsem nakonec dala, takže z ní budu mít na vysvědčení 3. :) Tenhle rok jsem na sebe docela hrdá, budu mít tři trojky, dvě dvojky a ostatní samí jedničky. Na třeťák bych řekla že je to docela OK vysvědčení. :)

Ve čtvrtek jsem byla s kámošem na hodně velký procházce po okolí. Nepamatuju si, kdy sem se byla takhle projít naposled. Bylo to moc pěkný, cestě podél pole kde neni živá duše se nic nevyrovná. :) Škoda jen, že v létě bejvá takový vedro, jinak bych podobný výlety absolbovala častěji.

Přemýšlím o tom, že si objednám knihu Pride and Prejudice od Jane Austen. V angličtině. Film mě naprosto okouzlil, a tak by mohlo bejt zajímavý přečíst si knížku navíc ještě v originále. Akorát nevím, jestli na to budu mít vůbec čas, ještě nejsem ani za půlkou v povinné četbě k maturitě... :/

To rande v pondělí dopadlo skvěle. :) Byli jsme na Slánské hoře, sice mě výstup málem zabil, protože na takovouhle turistiku vážně nejsem stavěná, ale stálo to za to, byl tam odtud krásnej výhled. :)P.S. Taky jsem ještě musela jet na vyndání piercingu z nosu, protože mi dost zlobil. :( V důsledku toho jsem pořídila dvě svoje fotky, ty jsou kdyštak k nalezení pod perexem:

Want it

21. june 2011 at 14:31 | Carol |  Love it
2. díl článku s všemožnými outfity, které mi přijdou naprosto neodolatelné. Abych předešla nepříjemnostem, které se přihodily v tom minulém článku, raději to napíšu: n e k o p í r o v a t


Maybe it's not about the happy ending, maybe it's about the story.

18. june 2011 at 12:57 | Carol |  My life
Jak já jsem se těšila na víkend, ale vypadá to, že si ještě zdaleka neodpočinu. Ačkoli už máme většinu testů za sebou, já kráva jsem v závěrečný písemce z matiky škrtla příklad, kterej jsem měla dobře a kdybych ho neškrtla, tak mam z písemky místo 4 za 3. No a kdybych měla tu 3ku, jí mam i na vysvědčení. Ovšem s průměrem 3,50 bych nejradši vraždila. Jenže já 4ku nechci, celej ten půlrok jsem dřela jak blázen a kvůli čemu?! Ne, kdepak, v pondělí si jdu napsat ještě jednu písemku a tentokrát to dam!!

Minulí týden sem dostala hned dvě 5ky ze zkoušení z němčiny. Haha, ona si myslí, jak mě to musí žrát, ale mě je to naprosto jedno, ještě těch pětek můžu dostat několik a stejně mi bude pořád vycházet 3ka. :) Němčina je předmět, u kterýho když nepropadam, je mi naprosto ukradenej, nesnášim němčinu a nikdy jí umět nechci. Chtěla jsem na francouzštinu!

Strašně se těšim na pondělí. Mám rande s tím svým objevem z praxe. <3 Už přes tejden řešim co na sebe. :D Sem z toho dost nervózní, moc si přeju aby to vyšlo. :)
xoxo
.

Men with long hair are HOT!

11. june 2011 at 22:54 | Carol |  And so on
Tenhle článek je určený pro ty, co milují na klucích dlouhé vlasy tak jako já. Spoustě lidem se dlouhé vlasy u chlapů nelíbí, doteď jsem nepochopila proč. Mě to přijde naopak nechutně sexy. Vlastně je jen hodně málo krátkovlasých kluků, kteří se mi líbí. Jo, je to jedna z mých velkých úchylek, ale já jí miluju. :) Protože vlasy jsou prostě nejkrásnější když jsou dlouhý. :)

Tak a teď nastal čas se pokochat... :)

Jonne Aaron:


All we are just CHAPTERS on a page, 'cause after all we're actors on a stage.

10. june 2011 at 16:23 | Carol |  My life
Já vím já vím, slibovala jsem, že další článek bude jinam než do téhle rubriky, nicméně teď mam chuť psát sem. :)

Pamatujete si na tenhle článek? Krásnej dlouhovlasej skladník... No, pár dní uplynulo a teď si píšem každej den :D <3 Ach, to je tak skvělí. :D

Musim se už uzdravit, musim... Antobiotika nezabíraj.. Chci na ty kapačky! Už chci konečně aby to přestalo, nenávidim svoje věčně horký tělo, chci zpátky svou původní teplotu!

Pořád doufam v to, že se to zlepší... Že on mi skřížil cestu právě ve chvíli, kdy se to všechno vyřeší. Je to to jediný co mě teď drží nad vodou, chci se vrátit do normálu a začít tam, kde sem zhruba před 8mi měsíci skončila, než sem začala mít ty teploty. Když už konečně vědi co mi je, tak to snad vyléčej, že jo?

Snad...xoxo


We cannot change the truth, but the truth can change us.

3. june 2011 at 15:44 | Carol |  My life
Dnešním dnem skončila tří týdenní praxe v Mitsubishi... Když jsem tam vstoupila poprvé, netušila jsem, jak moc mi to tam bude chybět. Já tak nechci zpátky do školy! Zase stres, buzerace, nervy... Sice mam zatim známky řekla bych docela OK, ale bojim se, abych si to na poslední chvíli ještě nezkazila. Já vim, vždyť vlastně o nic nejde, důležitý je prolézt, ale tenhle půlrok sem se fakt snažila a nechci aby to šlo všechno do hajzlu..
Zdá se, že jsem po nějakých 8mi měsících konečně dokázala zapomenout na něco, s čim sem se nemohla srovnat, nebo spíš s kym... Prostě na to kašlu, už mě nebaví přemejšlet pořád o tom samym...
Konečně jsem viděla Piráty z Karibiku 4. Ve středu jsem na tom byla s kámoškou a kámošem v kině a docela se mi to líbilo. I když jsem možná u toho 3D čekala za tu cenu víc.

Tak jo, posledních několik článků bylo jenom do týhle nudný rubriky, pokusim se teda přidat příště něco do těch dalších.
xo