July 2011

Jang Geun Suk

30. july 2011 at 18:03 | Carol |  And so on
Tak aby ste neřekli, že tu na to kašlu, tady máte jeden výtvor, kterým jsem byla posledních pár dní zaneprázdněná. Není to žádný veledílo, je tam spousta chyb a výsledek nikdy neni uplně takový, jaký si ho představujete, nicméně to nedopadlo zase uplně nejhůř. ;)


All good things are wild and free.

17. july 2011 at 15:08 | Carol |  My life
Je to už týden co sem nic nepřidala, tak se to pokusim vynahradit dnešním článkem s menší fotodokumentací.
Tenhle týden začal naprosto skvěle, hned v pondělí jsem jela za kamarádkou do Prahy, kterou jsem dlouho neviděla. Spolu jsme pak šli nakupovat.
V úterý jsem byla na krčnim a středa byla dnem flákání se. Ve čtvrtek jsem měla svátek (Karolína), kterej jsem jela večer s tátou oslavit do pizzerie. No v úterý jsem jela s kámoškou opět do Prahy, kde jsme vyhradili nějaký čas pro nakupování + jsme si prošli část královský cesty. :) To bylo strašně fajn, akorát mě štve, že to v Praze vždycky tak rychle uteče. :/ Jinak jsme ještě byli v japonský restauraci, kde jsme si dali polivku, kterou jsem asi měla naposled. :D Ale ne, jsou i daleko horší jídla. :) (polivka zdokumentovaná na obrázku dole :D) No a po procházce Prajou jsme jeli spát k nám, kde jsme si pouštěly horory. :)


Taky jsem nedávno z nudy začala koukat na jeden fakt skvělej korejskej seriál. :D Achjo, koukam na to fakt asi jen někdy od čtvrtka a to už mam skoulejch 10 dílů! :D Je to hrozně nakažlivý, jak se začne, nedá se přestat, navíc je to hroznej vymejvač mozků! :D Taky tam hraje jeden moc sympatickej korejec :))

Falling In Reverse - The Drug In Me Is You

10. july 2011 at 19:50 | Carol |  Love it
Nová kapela Ronnieho Radkeho, původního frontmana proslulé kapely Escape The Fate, jejíž fanynkou jsem byla do doby, než se tam objevil ten packal Craig a z kapely s jedinečným zvukem se stala další tuctovka. Nebudu se tady rozčilovat nad tím, jak Craig měl být jen dvouletý záskok za Ronnieho, který šel mezitím do vězení, a pak zas hezky rychle vysmahnout. Ale co, Falling In Reverse jsou daleko lepší než současní ETF právě z důvodu, že mají Ronnieho. A tady jejich nedávno vydaný prvotní videoklip. :)You can't heal what you refuse to confront.

6. july 2011 at 13:52 | Carol |  My life
Včera jsem byla, jako tradičně na začátku prázdnin, s tátou v Drážďanech. Nejdřív jsme si prošli obrazárnu, je vážně moc krásná a hodně velká. Je tam pár dost známých obrazů od Rembrandta a taky jsem tam zahlédla Vermeera. Uprostřed srpna jedu s tátou do Holandska, takže si ještě těhle dvou malířů užiju. V druhé části dne následovaly nákupy. Pár věcí jsem vyfotila, ty jsou kdyštak k vidění pod celým článkem.

Za chvíli se musim jít připravit, vyrážím s kámošem do čajovny. Jak já sem tam nebyla dlouho. Konečně po dlouhý době zase jeden čaj s velkym Č. :) Už se těšim, akorát do vedro mě štve..


Damn it!

4. july 2011 at 10:16 | Carol |  My life
Celý dnešní den se hodlam užírat a ještě dlouho po něm. 3.6.2007 a 30.10.2007 byly dny, kdy jsem byla na koncertech My Chemical Romance. A dnes, po tolika letech, bych je mohla na Rock For People vidět znovu... Nejsem tam, nesnášim festivaly. A navíc je to poměrně daleko od mého bydliště. Achjo.


I když mě jejich poslední album trochu zklamalo (ne že bych to nečekala, bylo mi jasný, že TBP byl vrchol jejich kariéry a s ničím lepším se zkrátka přijít nedá), pořád je tolik zbožňuju a vždycky se budu pokládat za jejich obrovskou fanynku. No, tak snad příště...