August 2011

Bakk on trakk

29. august 2011 at 20:12 | Carol |  My life
Ačkoli už je to týden co jsem se z Holandska vrátila, nějak nebyla chuť sem napsat těch pár řádků. Nicméně, jednou mam blog tak se mu hodlam věnovat.
V Holandsku to bylo podle očekávání úžasný. Možná jsme nestihli všechno co jsem chtěla, ale i tak mam moc zážitků a rozhodně bych byla ráda, kdyby to nebylo naposled, co jsem tam byla. Města jako Utrecht, Amsterdam, Haag, Delft a Gouda mi navždy zustanou v paměti. :)
Je až zarážející, že vždycky, když se vrátim odněkud z dovolený, nenávidim ČR zase o něco víc... Vždycky mam pocit jako bych se vracela z lázní do popelnice. Ani lidi mi tu neseděj. Jak to, že cizinci se mi vždycky jeví o 100% milejší?? .. a hezčí? :D
Pokud jste čekali nějakou rozsáhlou fotodokumentaci, asi vás s těma 4ma fotkama zklamu, ale opravdu se mi nechce mordovat se s tim novým, rádoby "úžasným" uploaderem. ;)


Holland

12. august 2011 at 11:36 | Carol |  My life
Poprvé jsem tam byla před dvěma roky se školou a hrozně sem si to tam zamilovala. Holandsko je prostě nádherný. Minulý rok jsme tam plánovali zajets s tátou, ale nějak to nevyšlo, tak to spadlo na letošní rok. Odjíždím tuhle sobotu a vracím se 20.8., tak do té doby se tu asi neukážu, i když poslední doobu jsem tu taky zrovna často nebyla. :)

No tak já už půjdu pomalu balit a připravovat ještě spoustu věcí, tak se tady mezitim mějte. ;)