The only dreams that matter are the ones you have when you're awake.

25. september 2011 at 11:28 | Carol |  My life
Ta moje nečinnost je vážně strašná, já vim... Bude to asi tim designem, jak se mi omrzí design, tak mě tu to přestává bavit, asi ho budu muse změnit. ;)
Jinak co se týče předchozího článku, rozhodla jsem se, že si na maturitu z angličtiny vyberu tu základní úroveň. I když bych možná tu těžší taky zvládla, musela bych se teď tomu hodně věnovat, protože chci jenom jedničku, jenže vzhledem k tomu, že maturuju ještě z jinejch předmětů a daleko těžších, nemam na přípravu čas.
V pondělí se snad konečně pojedu podívat po nějakejch šatech na maturák. I když bych tam nejradši nešla. Ty kecy, že každej má právo říct vlastní názor a podle každýho alespoň trochu ten maturák přizpůsobit je pěkná lež. Ani vzdáleně tam nebude to co chci, je jedno ať řeknu co řeknu, stejně to bude vždycky jinak. Ale je mi to celkem jedno, stejně ty lidi nemam ráda.
Od začátku září už uplynul měsíc a mě se s každym dnem blíží maturita a odchod ze školy. Tim pádem se mi i stále častěji honí hlavou co potom. Stousta lidí od nás půjde na vejšku, ale já zatim nechci. Neřikam, že tam nikdy nepůjdu, ale nejradši bych si dala rok pauzu a mezitim někam odcestovala. Pravděpodobně do Anglie na nějakej roční kurz angličtiny, kterej bude zakončenej zkouškou CEF.
A potom... taky se mi čím dál častěji honí hlavou odcestovat do Jižní Korei. Já vim, zní to šíleně, nejdřív to byla severní Evropa a teď Asie, jenže už jsem z těch lidí tady docela otrávená, chci nějakou razantní změnu, něco dobrodružnýho. :)
Taky se omlouvám že k vám teď na blogy nechodím a nepíšu komentáře, nějakej snad ještě v blízký době napíšu, ale teď se jdu zažrat zpět do koukání na korejský seriály. :P 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Saša | Web | 25. september 2011 at 19:23 | React

Jo, maturitka, ta mě taky pěkně straší. A hlavně co potom. Od pátku začnu chodit na dva přípravný kurzy na příjmačky na VŠ, udělam to tak, že půjdu na 1 rok na vejšku, pak přerušim studium a pojedu si po svejch.. a třeba se vrátim :).
Koreu schvaluju, všechny skvělý šílený plány já schvaluju! :)

2 Maddie | Web | 26. september 2011 at 14:50 | React

Já budu maturovat naštěstí až za docela dlouho, to ti nezávidím. Chci pak vydět jaký sis vybrala šaty ;). Doufám že ti to cestování vyjde :)

3 E. | Web | 28. september 2011 at 17:12 | React

přesně :/ sice je fakt, že já jsem se ještě nenaučila chodit spát brzo a pořád to nějak porušuju, ale i tak. můžu jít spát v osm večer, stejně budu šíleně unavená.
já taky! a souhlasím, ta škola ten celkový dojem akorát tak kazí :)) i když, já si zatím nemůžu stěžovat až na to učení :D :))
závidím, že už nemáš dějepis :) nakonec díky bohu nezkoušela a ani jsme napsali, takže jsem se to učila úplně zbytečně, ale alespoň to umím na další hodiny :)
ano, ano. už je třetí série the vampire diaries :) začala patnáctého září :)) na true blood nekoukám, každopádně nové díly tvd určitě stojí za to! :))
děkuju moc :-****

taky přemýšlím o tom, že změním vzhled blogu. tak se těším na nový look ;)
držím palce s tou maturitou :)) mě běhá mráz po zádech jenom když si vzpomenu na to, že mě to za necelé čtyři roky čeká taky..
to znám. vždycky každej říká, ať se všichni vyjádří a potom se to stejně udělá jinak než tak, jak to ostatní chtěli že.. :/
vůbec se ti nedivím, že chceš změnu a že chceš vypadnout z čr ;) taky mi tamnější lidi vadí.. teda ne všechny, ale většina.
tak se zatím měj hezky :) ♥

4 Dementra | Web | 28. september 2011 at 21:20 | React

Jo, maturák je zlo. Je to zlo hlavně v tom, kolik peněz do toho dáme. Skládáte se na to nějak finančně nebo sháníte jen sponzory? Já aspon měla štěstí, že nějakym zázrakem nakonec budeme mít mnou vybraný téma-kabaret.
Jo, kdybych měla odvahu, tak taky někam odjedu. Ale znám se. Bude to rekord, pokud se dostanu na vejšku někam daleko odtud. Bojim se že to nakonec dopadne tak, že půjdu na vejšku do nejbližšího města a bydlet budu pořád tady doma. Oh, to néééé.

5 Carol | 29. september 2011 at 12:58 | React

[4]: Obojí, skládáme se i sháníme sponzory. Je to fakt drahý jak něco, už někdy ud druháku dáváme každej měsíc 100,-, tak aspoň doufam, že to bude stát za to. Jinak taky se bojim že nakonec skončim někde blízko domova, ale vynasnažim se aby to tak nebylo.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement