December 2011

Tak zase jednou Vánoce...

24. december 2011 at 18:43 | Carol |  My life
Vánoce mam ráda, ale kromě Štědrýho dne. Mam tenhle den totiž vždycky depku. Ačkoli tenhle rok je jen minimální. Rozbalování dárků už máme u nás doma za sebou a já jsem nadmíru spokojená. Dostala jsem tu NEJVOŇAVĚJŠÍ voňavku na světě (tuto). Vážně, nic na světě mi ještě nevonělo víc. Snad mi i bude líto jí na sebe nastříkat. :D Dále potom moc pěknou a šikovnou lampičku, kterou sem už fakt potřebovala. No a pak věci jako sada tužek speciálně na kreslení portrétů, k tomu knížku "Velká škola kreslení", čínský hůlky (strašně mě baví jíst hůlkama a ode dneška budu moct nutit jíst hůlkama celou rodinu :D), hrneček, kalendář, pilník a ještě nějaký peníze. Ale tentokrát sem si řekla, že nebudu po Vánocích útočit na shopping centra, chci si je schovat a šetřit si. (Skoro jako by ze mě mluvil někdo jinej :D)

Dárkama co sem měla pro rodinu sem snad taky udělala radost, rok od roku je těžší pro ně něco kupovat. Akorát sem trochu hmátla vedle když sem mámě koupila zimní klapky na uši.. No nevadí. :)

Vánoční pohodu mi akorát kazí fakt že máme na prázdniny zadáno tolik úkolů a maturitních otázek, že se to snad nedá stihnout... Tenhle půlrok bude nejtěžší za celej muj život, už chci mít tu maturitu z krku. :/


Yamashita Tomohisa

23. december 2011 at 10:45 | Carol |  And so on
Asi jste si všimli, že pokud nejsou komentáře, nejsou články. Ačkoli jste si odhlasovali články v angličtině, zřejmě tam hlasovali jen ti, co chtěli vidět jak by to pro zajímavost vypadalo... Proto se zatím vracím k téhle příšerné češtině, v budoucnu se možná k angličtině ještě vrátím, nebo to budu střídat jak se mi bude chtít.

Nedávno jsem opět tvořila, sice to nevypadá uplně jako předloha, protože jsem nezachytila stejný sklon hlavy, ale dalo mi to celkem práci a ve skutečnosti to tak zle nevypadá, jen scaner mě vždycky trochu zradí.

Tady jsem postupně fotila přibývající části:


A takto vypadá konečné dílo, možná ale provedu ještě pár drobnějších úprav, pokud se k tomu vůbec dokopu.