Tak zase jednou Vánoce...

24. december 2011 at 18:43 | Carol |  My life
Vánoce mam ráda, ale kromě Štědrýho dne. Mam tenhle den totiž vždycky depku. Ačkoli tenhle rok je jen minimální. Rozbalování dárků už máme u nás doma za sebou a já jsem nadmíru spokojená. Dostala jsem tu NEJVOŇAVĚJŠÍ voňavku na světě (tuto). Vážně, nic na světě mi ještě nevonělo víc. Snad mi i bude líto jí na sebe nastříkat. :D Dále potom moc pěknou a šikovnou lampičku, kterou sem už fakt potřebovala. No a pak věci jako sada tužek speciálně na kreslení portrétů, k tomu knížku "Velká škola kreslení", čínský hůlky (strašně mě baví jíst hůlkama a ode dneška budu moct nutit jíst hůlkama celou rodinu :D), hrneček, kalendář, pilník a ještě nějaký peníze. Ale tentokrát sem si řekla, že nebudu po Vánocích útočit na shopping centra, chci si je schovat a šetřit si. (Skoro jako by ze mě mluvil někdo jinej :D)

Dárkama co sem měla pro rodinu sem snad taky udělala radost, rok od roku je těžší pro ně něco kupovat. Akorát sem trochu hmátla vedle když sem mámě koupila zimní klapky na uši.. No nevadí. :)

Vánoční pohodu mi akorát kazí fakt že máme na prázdniny zadáno tolik úkolů a maturitních otázek, že se to snad nedá stihnout... Tenhle půlrok bude nejtěžší za celej muj život, už chci mít tu maturitu z krku. :/

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 E. | Web | 31. december 2011 at 1:56 | React

taky mi je vždycky líto, když na sebe musím stříkat nějaký parfém, který mi strašně moc voní:D:D tak držím palce se šetřením, to mi nikdy nešlo:D:))
hodně štěstí s úkolama, taky mě to od zítřka čeká:/ nejradši bych ty prázdniny ještě na nějakou chvíli protáhla..

tak se měj krásně, užij si silvestr a krásný nový rok 2012!!:-***

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement