January 2012

Tak zase o rok starší...

29. january 2012 at 15:39 | Carol |  My life
Včerejším dnem jsem zestárla o další rok, už je mi 19. Je to vlastně mých posledních "náct". Je to divný, vůbec mi nepřijde, že už jsem tak "stará". S přibývajícím věkem si akorát všímám jak je na mě vyvíjen pořád větší a větší nátlak. Tenhle půlrok bude nejtěžším v mém životě, mám momentálně jediný cíl a to ODMATUROVAT. Neexistuje nic jinýho než že MUSIM. Akorát mi přijde, že si to pořád dostatečně neuvědomuju... Třeba dneska, měla bych tu trávit čas nad ekonomickou stránkou podnikové činnosti a efektivnosti hospodaření, ale místo toho si na internetu hledám vhodný BB Cream, který si chci objednat a píšu tenhle článek... Za tu svou lenost se vážně nenávidim.

Co se týče narozenin, já nikdy svoje narozeniny nijak extrémně neslavim, ani jsem je nezapíjela. Jenom jsem sjela s tátou do Prahy do mojí oblíbený japonský restaurace, kde sem si tradičně dala svoje kuře s teriyaki omáčkou a nakoupila jsem 2 svetry. A to je tak celý, ale nestěžuju si, naopak. Mám prostě ráda pohodu.A teď alespoň trochu studia na zejtřek...
xoxo

Zpět z maturáku

21. january 2012 at 11:33 | Carol |  My life
Ze včerejška na dnešek probíhal náš maturitní ples. Musím říct, že dopadl nad moje očekávání. Myslela sem si, že před dvanáctou už vypadnu, ale nakonec sem tam zustala až do konce. Utrpení pro mě byly akorát dva tance - jeden s rodičem a druhej když si pro mě přišel jeden ožralej tlustej chlapec a furt si mě k sobě tiskl. Tohle bych fakt už znovu zažít nechtěla. :D Akorát sem to možná malinko přehnala s alkoholem. I když mi nepříde, že sem toho vypila zase tolik, důvod, proč sem večer zvracela bylo asi spíš že sem nepila už šíleně moc dlouho, takže i ta sebemenší dávka mě dostane do nálady, natož když sem míchala Becherovku, Jelzina, vodku a tequilu. :D
Až budou fotky tak je sem určitě dodám. ;) Měla sem ty nejúžasnější šaty a cejtila se jako princezna. :) Akorát ke konci veřera sem v těch podpadkách už fakt umírala, takže sem se musela převlíct.


Nějak se mi poslední dobou zalíbil korejskej pop. :D *provinilej výraz* Docela zvláštní pro někoho, kdo za posledních 6 let neposlouchá nic jinýho než rockový věci...
If you do what you always did, you will get what you always got

8. january 2012 at 18:56 | Carol |  My life
Je až neuvěřitelný ja víkendy rychle utikaj. A nejen víkendy. Zimní prázdniny mě minuly a mě za chvíli čeká maturita, muturiťák a vysoká škola... Sice sem po střední chtěla nejdřív někam vycestovat, ale když se na to podívam teď, docela mě děsí představa, že touhle dobou bych byla příští rok sama někde hodně daleko. I když na druhou stranu je to docela pěkná představa. Ale ne, nejdřív alespoň menší titul a pak teprve útěk co nejdál odtud.

Čim dál tim víc pohrdam lidma z naší třídy. Neřikam že všema, ale pořád jich přibejvá. Ty jejich starosti... Řešej pořád věci, na kterejch vůbec nezáleží. Navíc se teď furk hádaj kvůli maturáku. Nejsem ten typ, co se do těhle věcí zapojuje, protože je mi to dost jedno, ale i když projevim nějakej pokus o vlastní názor, buď nesouhlasej nebo mě ignorujou. Ale už se o to nestaram, jedniný na co se teď musim soutředit je matura a za půl roku už ty lidi v životě neuvidim, jupííí.

Další věc, která mi občas vrtá hlavou je, proč jsou všichni posedlý hledánim nějakýho vztahu? K čemu to je? Sama jich mám pár za sebou, ale nikdy mi to nepřineslo nic moc skvělýho. Nakonec to stejně vždycky skončí špatně, pokud si teda tu osobu nevezmete, nevydržíte s ní až do smrti a na smrtelnym lůžku pak budete litovat, že jste si dostatečně neužili svobody a nemohli jste být na 100% tím, kým ste být chtěli, protože jste se pořád museli omezovat jak by se vaše jednání líbilo vaší drahé polovičce. Přijde mi, že v momentě, když si někdo někoho najde, změní ho to. A ve většině případů s kterýma jsem se setkala se lidi změněj k horšímu. Ne že by byli zlí, jen mi přijdou nudný. A když s nima mluvíte, jakoby jste mluvili ještě s někým druhým, kdo žije v jejich hlavě. Neřikam, že je to tak ve všech případech, ale občas mi to tak přijde. Každej je posedlej hledánim své druhé polovičky, ačkoli se narodil jako jedinec. Zvláštní. Tim samozřejmě nechci naznačovat, že jsem nějakej asexuální podivín! Jenom si myslim, že by se měl člověk nejdřív naučit žít sám se sebou.

Nějak jsem se dneska rozepsala, takže už končim. xoxoNakonec stejně neni nad platonický lásky :D <3