První velká zkouška za mnou

20. april 2012 at 20:42 | Carol |  My life
Už z nadpisu je zřejmé, že mám za sebou zatím největší zkoušku v mém životě a to praktickou zkoušku z účetnictví, techniky cestovního ruchu, ITE a písemné elektronické komunikace. Vzhledem k tomu, že jsem se na to učila dva dny opravdu nepřetržitě (když teda nebudu počítat noční spánek), doufám, že jsem to udělala. Teda alespoň mám z toho celkem dobrý pocit, ale nerada bych to zakřikla. Pár dní jsem si teď nechala na nicnedělání, protože z toho všeho učení - předevšim účta - se mi zdály naprosto šílený sny. Například - pokud znáte hru Sims, jakože určitě znáte - se mi zdálo, že jsem životy simíků ovládala tím, že jsem účtovala...
Teď už jenom uspět u maturity, která je za pár týdnů a s mými středoškolskými lety je konec. :)

Určitě jste si všimli, že se v nedávné době na internetu objevily články o jakési patnáctileté Venus Angelic, která se snaží vypadat jako "živoucí panenka". (Na její blog se můžete podívat zde.) Nevím, proč z toho všichni dělají tajkovou věc, vždyť v Japonsku (a vlastně dnes už po celém světě) je lolita naprosto běžný životní styl, který inspiruje spoustu mladých holek. Mě osobně se tento styl nijak zvlášť nelíbí, ale tato slečna mi přijde naprosto úžasná a velmi obdivuji, že se dokázala najít v něčem, čím chce být. A upřímně, mnoho dospělých žen se dodnes neumí nalíčit tak pěkně jako ona, za což má u mě také jedno velké plus.
Ne že by mě celá tahle věc s Venus Angelic nějak uchvátila, jak jsem řekla, tohle není můj styl a ani se mi ty volánky nijak zvlášť nelíbí, ale obdivuji, když má někdo odvahu vybočit z davu a být tím kým chce.
Co mě ale docela vytočilo bylo následující video. Drzost té reportérky je opravdu neskutečná. Být jejím nadřízeným, už si v televizi nikdy ani neškrtne. Říci přímo před její matkou, že oblékat se tímto stylem není normální a pokud by její dcera takhle přišla domů, byla by zhrozená, je vážně moc. Velmi pěkně jí odpověděla matka Venus tím, že by byla spíše zhrozená, kdyby její dcera přišla domů těhotná. Myslím, že má naprosto pravdu. Nikdo nemá právo říkat, co je normální a co ne. Co myslíte vy?

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dem | Web | 21. april 2012 at 22:07 | React

Tyjo, tak doufam že ti to dopadne dobře :)  už se to blíží nám všem..
O týhle slečně jsem ještě nikde neslyšela, asi proto, že lolity moc nesleduju :D Jako já to beru tak, že před pár lety byly děcka emo, teď si našli zas něco jinýho no...Ono je to stejně přejde, ať si tvrdí co chtěj :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement